Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimiz hakında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

fab2

Hakkımızda

Somtaş Makine Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1993 yılında bir aile şirketi olarak İstanbul Türkiye ‘de kurulmuştur. Faaliyet alanı baskı sonrası matbaa makinaları imalatı, satışı ve satış sonrası servis hizmetleri başlayıp 2008 yılında artan talepleri karşılayabilmek ve müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek için ESENYURT HADIMKÖY de 4.000 metrekare arazi üzerine kurulu 13.000 metrekare kapalı alan inşââ ettirmiş, hizmet ve faaliyetlerini yeni tesislerinde devam ettirmektedir.

2010 yılından itibaren kağıt poşet makinaları imalatına başlamış ve üretim kapasitesi arttırılmıştır. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte tam otomasyon makina sistemlerine geçiş yapılmış, bu sayede hızlı hizmet, yüksek kalite ve uygun fiyat politikası hedeflenmiştir.

2010 yılında ISO 22000:2005 (TURKAK) ve TARIM VE Köy İşleri Bakanlığından Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi alarak, gıda imalatı yapan müşterilerine, hijyenik koşullarda üretim yapıldığını onaylatmış ve güvence sağlamıştır.

ESENYURT /Hadımköy mevkiindeki 13.000 metrekarelik yeni fabrika binasında faaliyetlerine devam eden Somtaş CE belgeli ( BAG MASTER ,SHEET MASTER ,FLEXTRA ,SLITTER ve LAMINATOR )makinalarıyla Türkiye de olduğu gibi Avrupa ve tüm dünya pazarında da siz değerli müşterilerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız hakkında bilgi almak, soru, görüşleriniz ve destek talepleriniz için

WordPress Themes